Nafis_logo

ما که هستیم؟

مجموعه کشت و صنعت گل نفیس از سال 1387 و در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع در اصفهان راه اندازی شد. آرمان ما از راه اندازی مجموعه گل نفیس، دست یابی به بخش بزرگی از بازار گل در سطح منطقه است که خوشبختانه با دانش و تجهیزات روز دنیا و استفاده از توانمندی داخلی و در همین خاک و آب موفق شده ایم، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

گل رز شاخه بريده
لوگو بک گراند محصول
آنتوريوم شاخه بريده
لوگو بک گراند محصول

گل رز شاخه بریده

گل های شاخه بریده رز با تنوع و کیفیت بالا جزء اولین گروه محصول شرکت کشت و صنعت نفیس و مهم ترین آن نیز می باشد. گل های شاخه بریده رز هلندی به صورت فول تک و به صورت تخصصی تولید و عرضه می شود و سال هاست با تنوع و رنگ بندی های بسیار بالا رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. از طرفی این گروه محصول با پایه های کشت بافتی شرکت کشت و صنعت نفیس رشد و پرورش یافته است. این محصول که یکی از بیشترین مصارف را بین دیگر محصولات در صنعت گل و گیاه دارد؛ مورد توجه بسیاری از علاقه مندان نیز قرار گرفته که شرکت کشت و صنعت نفیس با پایبندی خود دست به تولید آن به صورت روزانه را دارد. این گروه محصول دارای بیست و پنج محصول و تنوع است که به بازار عرضه می شود و شما میتوانید در همین جا با آن آشنا شوید. 

گل آنتوریوم شاخه بریده

این یک گیاه دائمی استوایی همیشه سبز اپی فیتی از خانواده آروم است که بیشتر به دلیل جذابیت های مومی شکل، پالت شکل، رنگ و تنوع زیاد و شاخ و برگ های متضاد مورد توجه قرار گرفته است. شرکت کشت و صنعت نفیس به صورت تخصصی آن را به صورت حرفه تولید و عرضه می کند. گل های آنتوریوم از طول عمر بالا و دوام خوبی برخوردارند که در حفظ و نگهداری از آن ها کمترین زحمت را وادار می کند. این محصول با توجه به اینکه در شرایط گرم سیری رشد و پیشینه آن به آن مکان ها بر می گردد، با شرایط کشور ایران سازگاری خوبی دارد و در بسیاری از هدیه گل مورد استفاده قرار می گیرد.

اركيده
لوگو بک گراند محصول

گل ارکیده شاخه بریده

ارکیده ها یک خانواده متنوع و فریبنده از گیاهان گلدار با بیش از 25000 گونه مختلف هستند. زیبایی منحصر به فرد و ساختار پیچیده آنها آنها را به یک انتخاب محبوب در بین باغبانان، کلکسیونرها و علاقه مندان به طبیعت تبدیل کرده است. از زیبایی گرفته تا اشکال عجیب و غریب، ارکیده ها در طیف گسترده ای از رنگ ها، شکل ها و اندازه ها هستند. کشت و صنعت نفیس مفتخر است را با نیرو های متخصص آن ها را از پایه تا انتهای رشد هدایت کند و بهترین کیفیت را به ارمغان بیاورد. رنگ های تولیدی شرکت نفیس در این گروه محصول به صورت بنفش و سفید قابل عرضه است و به صورت چند گل در شاخه برای شما ارسال می گردد تا با آن هدایا و محصولات خارق العاده ای را خلق کنید.

گل جاودان

گلهای جاودان شده گلهای طبیعی هستند که برای حفظ زیبایی و طراوت خود برای مدت طولانی تحت یک فرآیند درمانی خاص قرار گرفته اند. گل‌های جاودان شده می‌توانند چندین ماه یا حتی سال‌ها دوام بیاورند. این محصول نوین و بی نظیر را می توانید هم اینک از ما تهیه کنید.

باكس گل

باکس گل و بسته بندی های متنوع شرکت نفیس برای گل فروشی ها و تزئینات مراسمات مورد استفاده قرار می گیرد که هر روز شاهد ایجاد تنوع بیشتر برای آن ها هستیم. اینک شرکت نفیس مفتخر است تا در سریع ترین زمان، با کیفیت بالا محصولاتی در این حوزه را برای مشتریان خود ارسال نماید.

هديه گل

هدیه گل یا باکس گل هایی که توسط گل آرا ها و افراد متخصص شرکت ما تبدیل به یک هدیه آماده و زیبا شده است با تنوع زیاد در اختیار شماست و شما می توانید آن ها را به حالت های مختلف با گل طبیعی و تازه و یا با گل های جاودان شرکت نفیس تحویل بگیرید.

ديگر گروه محصولات و خدمات ما

تولید پایه گل ها و خدمات کشت بافت

کشت بافت در اصل به جدا کردن بافتی از یک قسمت گیاه ( نوک شاخه، برگ و…) و پرورش آن در یک محیط استریل و عاری از هرگونه آلودگی، همراه با مواد غذایی و نورلازم برای رشد اطلاق می شود در نهایت از این قطعه، یک گیاه کامل به دست می آید. كشت بافت در ایران كاربردهای بسیاری در بخش های تحقیقاتی و تجاری دارد. در زمينه هاي تجاري، كشت بافت عمدتاً براي ازدياد استفاده مي شود. روش‌های کشت بافت مبتنی بر دو مرحله تمایززدایی و تمایزیابی است که انجام هر یک از این مراحل به شرایط خاصی نیاز دارد و باید در محیطی عاری از هرگونه آلودگی صورت پذیرد که گاه باعث افزایش هزینه تولید می‌شود هر کدام از گیاهان بر اساس پروتکل هایی که معمولا به روش آزمون و خطا به دست می آید برتی رشد به بستر های خاصی احتیاج داشته که میزان مواد معدنی،آنزیم ها و ویتامین ها در هر کدام متفاوت است

جدا كننده

تولید گل های زینتی و گلدانی و آپارتمانی

گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد و باور نکردنی از شرکت کشت و صنعت نفیس. گل های شاخه بریده، با طراوت و کیفیت به صورت عمده ای در اختیار شماست! با تنوع زیاد.